تبلیغات
خارخاسک - مهاجرت از روستاها، زنگ خطر برای کشور
تاریخ : چهارشنبه 7 بهمن 1394 | 01:00 ب.ظ | نویسنده : امیر محمد ج
مهاجرت از روستاها یک زنگ خطر قرمز است که دولت بایستی فکری به حال آن بکند.
به گزارش خارخاسک به نقل از پایگاه خبری نسیم‌خنداب، صحبتی درباره نبود اینترنت و عدم آنتن دهی شبکه تلفن همراه با اسدی عضو شواری اسلامی روستایمان، چزان داشتیم وی گفت، با توجه به این که در این باره، بارها و بارها در طی این چند سال نامه‌هایی به مراجع موبوطه استان و شهرستان نوشته ایم، متاسفانه تا به حال هیچ ترتیب اثری داده نشده است.

 در حقیقت مردم خیلی از این مورد ناراحت‌اند، که اگر خط‌های جی اس ام (تلفن بی سیم روستایی) مورد داشت چرا آنها را پخش کردند، در بعضی از نقاط منطقه ما اصلا گوشی آنتن ندارد، مردم ما از تکنولوژی اینترنت و تلفن ثابت محروم اند و همن امر آنها را آزار می دهد.


آنتن دهی برخی دیگر از اپراتور ها مانند همراه اول و ایرانسل هم در منطقه ما مشکل دارد، در همین خصوص به فرمانداری شهرستانمان نامه نوشتیم، که صد البته در این خصوص هم کاری انجام نشده!.

فرارسیدن دهه مبارک فجر بر همه شما انقلابی ها مبارک، روستای ما 13 شهید دارد که این امر نشان دهنده فعالیت مردم و جوانان ما در زمان 8 سال دفاع مقدس و تاریخ انقلاب اسلامی است.

در ابتدای انقلاب روستایمان 3 هزار نفر جمعیت داشت که همین آمار به 700 تا هزار نفر رسیده، به نظر من تنها دلیل مهاجرت از روستاها، تبعیض بین شهر و روستا، عدم محرومیت زدایی و نبود اشتغال در روستاها و عدم حمایت از آنها است، چرا جوانان ما از روستاها فرار می‌کنند و به شهرهای بزرک روی می‌آورند؟.

مهاجرت از روستاها یک زنگ خطر قرمز است که دولت محترم بایستی فکری به حال آن بنماید!.

اسدی از روستای چزان-بخش مرکزی خنداب
انتهای پیام/ش
برچسب ها: روستا، مسئولین، اخبار روز، مهاجرت از روستا، خبر ویژه، یادداشت، وبلاگ،

  • paper | سبزک | تبلیغات متنی